![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13832039
*
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 19:45:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 21:27:43
1
200 kr
5/3 11:21:54
2
700 kr
8/3 19:26:24
3
500 kr
8/3 19:26:24
2
600 kr (Budbetjänt)
8/3 19:28:05
3
700 kr
8/3 19:28:05
2
700 kr (Budbetjänt)
8/3 19:36:19
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 21:27:43 | 1 | 200 kr |
5/3 11:21:54 | 2 | 700 kr |
8/3 19:26:24 | 3 | 500 kr |
8/3 19:26:24 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
8/3 19:28:05 | 3 | 700 kr |
8/3 19:28:05 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
8/3 19:36:19 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6269 Oljemålning
1800-tal, Kvinna vid vävstol, ej signerad. Olja på..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:20 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04 -
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43